VII Potraviny

Celé roky sme plánovali realizáciu tohto podnikateľského zámeru v  Komárne, obchod, kde poznajú potreby vracajúcich sa zákazníkov a kde sú regionálne špeciality, prémiové produkty v centre pozornosti.  Snažíme ponúknuť širokú škálu iný, než nadnárodné spoločnosti rušia naše mesto.

 Prevádzka je mladšou sestrou pekárne C.B.C.G. pod vysokým komínom a už dva roky slúži zákazníkom. Obchod ale na niekoľko dní zatvorili a viacerí zákazníci mali obavy, že aj ďalší malý obchod s rodinnou atmosférou sa stal obeťou hypermarketov. Našťastie k tomuto scenáru nedošlo, obchod 1. Apríla 2015 opäť otvorili – obnovený, prestavaný, srozšírenou ponukou, ešte viac prispôsobenou potrebám miestnych zákazníkov. V obchode si zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky pečiva pekárne C.B.C.G. Okrem mnohých tradičných značiek ponúkajú aj rad prémiových produktov, ktoré v Komárne nikde inde nekúpite. V obchode majú svoje miesto aj výrobky, ktoré možno dostať iba v špecializovaných

obchodoch vo väčších mestách. Ide najmä o produkty zdravej výživy. Na našich policiach nájdete potraviny bez laktózy, bezlepkové, bez dodatočných prísad, ale oplatí sa u nás ochutnať aj paleo malinovo- čokoládový zákusok snov, kúpiť frankfurtské párky plnené do ovčieho čreva, údenú šunku zo Slovinska alebo krémový jogurt Cserpes a taliansky teliaci jazyk. Jedno je isté, aj v Komárne je dopyt po kvalitných potravinách. Aj my si takúto kvalitu zaslúžime. Žijú tu takí, ktorí už netúžia chodiť do obrovských obchodných domov medzi neónmi osvetlené police, ale radšej nakupujú tam, kde aj v menšom množstve môžu kúpiť źákladné potraviny.  Očakávame  aj spätnú väzbu od zákazníkov. Uvítame kupujúcich, ktorí nám povedia, aké ďalšie produkty by chceli v našom obchode nájsť. V prvom rade by sme radi rozšírili výber o také produkty, ktoré sú výhradne regionálneho charakteru, špeciality alebo sú vyrobené ručne.